Dzisiejsza data: 26-03-2019


O FIRMIE


wizualizacje Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych, szaf z drzwiami przesuwnymi, garderób, łóżek sypialnianych, mebli biurowych oraz różnego typu mebli na zamówienie. Doświadczenie pozwala na tworzenie mebli dla typowego i nie typowego układu pomieszczeń. Po wizycie naszego projektanta i zapoznaniu się z Państwa potrzebami przygotujemy wstępny projekt w formie wizualizacji komputerowej, tak by kuchnia była praktyczna, unikatowa i zadowalała Państwa wymagania.
Jesteśmy otwarci na propozycje Państwa i ewentualne uwagi związanie ze wstępnym projektem. wizualizacje Po ustaleniu wszystkich szczegółów przystępujemy do realizacji zamówienia. Zapewniamy transport oraz profesjonalny montaż mebli i sprzętu AGD (możliwość kupna sprzętu w naszej firmie).

Firma ,,KRÓL'' specjalizuje się również w renowacji drzwi i futryn. Jesteśmy jedyną firmą w rejonie, która zajmuje się odnawianiem starych drzwi pod nowoczesne wzornictwo. Pracujemy na wysokiej klasie okleinach kilku producentów by w pełni usatysfakcjonować naszych klientów bardzo bogatą kolorystyką.

wizualizacje Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego kładziemy szczególną uwagę na dopracowanie wszystkich szczegółów.

ZAPRASZAMY NA ZAPOZNANIE SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.


O FIRMIE | GALERIA | REFERENCJE | KONTAKT
POLECANE
zdjecie1
www.okna-sandra.pl

www.krol-meble.pl / Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright by rav 2011